Skuteczne rozwiązania
dla twojej marki

Współczesny rynek wymaga umiejętności przystosowania się do dynamicznych zmian. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętności zrozumienia potrzeb konsumentów w różnych regionach Europy Środkowej i Wschodniej MKM Brand Development pomoże twojej marce osiągnąć sukces.

 

Design

Dlaczego zdarza się, że produkty ładnie i estetycznie zaprojektowany nie przyciągają uwagi konsumentów? Koncepcyjna strategia budowy opakowań gwarantuje, nie tylko zachowanie walorów estetycznych, ale również poruszenie właściwych motywów, mających wpływ na decyzje konsumentów.

Wizualizacje

Przedstawienie produktu we właściwy sposób umożliwia uwypuklenie jego najważniejszych cech. Dzięki temu konsumenci szybciej zwrócą na niego uwagę i łatwiej dostrzegą jego zalety.

Strategie sprzedażowe

Sekret stojący za sukcesem najlepszych marek to umiejętności stworzenia, na podstawie ciekawych pomysłów, strategii silnie poruszających konsumentów. Do tego nie wystarczy jedynie dobry zmysł estetyczny i kreatywność, ale potrzebne jest również zrozumienie zachowań konsumenckich i specyfiki rynku, na którym zamierzamy operować.

Kontrola druku

Nasza agencja pomoże przejść przez ten trudny, czasochłonny i newralgiczny etap, udzielając wsparcia zarówno zdalnie, jak i poprzez delegowanie swoich najbardziej doświadczonych konsultantów bezpośrednio do drukarni.

Eye Tracking

Dzięki najnowszej technologii jesteśmy w stanie już na etapie kreacji ocenić jak nasze projekty będą postrzegane przez konsumentów. Eye Tracking może z powodzeniem zastąpić standardowe badania konsumenckie, ponieważ jest tańszy, szybszy i daje bardziej wiarygodne wyniki.

Przygotowanie AW

Nasze doświadczenie, elastyczność i umiejętność wyeliminowania nawet najmniejszych pomyłek gwarantują, że wskaźniki time to market są utrzymane na najlepszym poziomie, co pozwala na stworzenie przewagi marki, przez łatwiejsze zarządzanie całym procesem kreacji i produkcji opakowań.

Effective Packaging Workshops

Warsztaty przygotowane przez specjalistów z dziedzin marketingu, kreacji, technologii druku i psychologii rynku adresowane są do pracowników działów marketingu, Pomogą one łatwiej zarządzać całym procesem budowy opakowań i pomogą zwiększyć wydajność zarówno zespołów wewnętrznych jak i współpracujących z nimi agencji.

Ocena efektywności marki

Przy użyciu najnowszych technologii i w oparciu o rzetelną wiedzę nasi specjaliści dokonają oceny, która umożliwi zdefiniowanie mocnych punktów strony wizualnej marki, a także wskaże obszary, które należy dalej rozwijać.

Wybrali nas do współpracy: