Skuteczne rozwiązania
dla twojej marki

MKM Brand Development

W dzisiejszych czasach wiele sfer życia stało się globalnymi. Słyszymy o globalnych korporacjach, globalnych koncepcjach, a także o globalnych markach. Jednak należy pamiętać również o tym, że działania związane z brandingiem sprowadzają się ostatecznie do rozwiązań lokalnych. Skrojonych na potrzeby konsumentów z określonych obszarów geograficznych, aby jak najlepiej trafić w ich oczekiwania i potrzeby. A wiadomo, że te różnią się między sobą w ten czy inny sposób.

 

Coverage map of our activities - MKM Brand Development

Dlatego tak ważne jest zrozumienie specyfiki rynku, na którym zamierzamy operować, aby lepiej określić, a czasem nawet stworzyć warunki, w których nasza marka będzie mogła uzyskać przewagę nad konkurencją.
 Dzięki umiejętności zrozumienia tej specyfiki, a także rzetelności i elastyczności, z powodzeniem realizujemy projekty praktycznie na całym obszarze Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Zakres naszych usług obejmuje wszystkie działania związane z budową wizerunku marki poprzez opakowania: od stworzenia strategii, przez fazę projektowania (designu), przygotowania plików produkcyjnych (tzw. AW - artworków), a kończąc na wspomaganiu klientów na etapie druku materiałów. Zapewniamy też, oparte na najnowszych trendach, rozwiązania w kategoriach ewaluacji opakowań i szkoleń dla pracowników działów marketingu, dzięki którym ich praca stanie się jeszcze bardziej efektywna.